Kredi Vakti
İninal Karttan Para Çekiliyor mu? – Ininal Karttan Para Cekiliyor mu2

İninal Karttan Para Çekiliyor mu?

İninal kart para çekme nasıl yapılır? Kim alışveriş yapmayı sevmez ama değil mi? Ne evimizin ne de kendimizin ihtiyaçları hiç bitmez ve bundan dolayı alışverişte hiç bitmez. Ancak hepimizin borçlarla uğraştığı şu günlerde alışveriş için ne kadar para ayırabiliyoruz. Maalesef kimsenin öyle bir lüksü olamıyor. Bunun için çoğu kişi kredini kullanıyor ama onunda limiti nereye kadar, ödeme zorluğunu bu kadar yaşarken bir de üzerine alışveriş yaparsak artık gerisini siz düşünün.

Hele ki internetten alışveriş artık mağaza mağaza dolaşılan alışverişin önüne geçtiğinden beri kredi kartı kullanımı alışverişlerde daha da arttı. Ancak bu kullanım yaygınlığı ile birlikte birde bu tür alışverişlere güvenmeyen ve bilgilerini vermek istemeyen kişiler de var.

İşte bu her iki durum içinde oluşturulsun bir kart var adı ininal kart. Bildiğiniz kredi kartı kullanımı aynı üstelik bunu tıpkı telefon operatörlerinin ön ödemeli kartları gibi parayı siz yüklüyorsunuz. İster internette, ister mağazalarda aynı kredi kartı gibi kullanabiliyorsunuz. Yükleme noktalarına gidip istediğiniz parayı yükleyebiliyorsunuz. Ancak şu an için tek yapılamayan şey ininal karttan nakit para çekemiyorsunuz.

Hakan Çalışkan

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Finansal Bölümlerden Mezunum Sizlere Ekonomi hakkında güncel bilgiler aktarmaktayım.

Yorum Yap