Kredi Vakti
Enpara Güvenilir mi, Enpara Hakkında Yorumlar – Enpara Guvenilir mi Enpara Hakkinda Yorumlar

Enpara Güvenilir mi, Enpara Hakkında Yorumlar

Enpara Güvenilir mi, Enpara Hakkında Yorumlar neler? Türkiye’de bundan yaklaşık bir 10 yıl öncesine kadar bankaların İnternet bankacılığı hesaplarını neredeyse hiç kullanan yoktu. Kaba bir oranlama yaparsak neredeyse her 1000 banka müşterisinden yalnızca 1 tanesi İnternet hesabı açtırarak işlemlerini yapıyordu. Ancak bugun neredeyse her iki kullanıcıdan birisi İnternet bankacılığını kullanıyor. Şüphesiz bu durumun oluşmasında özellikle enpara.com gibi sitelerin ya da hizmetlerin yaygınlaşması oldu.

Enpara kimin? Enpara Güvenilir mi, Enpara Hakkında Yorumlar

Bilindiği gibi enpara finansbank’ın sunduğu bir hizmet. Finansbank bu hizmet ile daha önceden bankada hesabı olan müşterilerine ya da hiç hesabı olmayan kullanıcılara direk internet üzerinden vadesiz hesap açma imkanız sunuyor ve birkaç gün içinde müşterinin verdiği hesaba görevli gelerek gerekli sözleşmeleri vs imzalatıyor. Yani siz bankaya değil banka sizin ayağınıza geliyor. Sistemin önemli avantajı bize göre her an bir bilgisayar üzerinden enpara.com ya da finansbank hesap sahibi olunabilmesi.

Örneğin yüklü miktarda gerçekleştirilen bir alım satım işlemi ya da havale eft gibi durumlarda karşı taraf size para göndermek istediğinde eğer finansbank ya da enpara hesabınız yoksa hemen online olup kendinize bir hesap açmış oluyorsunuz. Yani reel bankacılık ile aslıdna arada bir fark yok. Sadece imzalamanız gereken sözleşmeyi kapınıza getiriyorlar. (Küçük hediyelerle birlikte?)

Ayrıca enpara üzerinden yapılan eft havale işlemlerinden hiçbir ücret alınmıyor ve yıllık hesap işletim ücreti de yok. https://kredivakti.com/ olarak enparanın bu hizmet anlayışını gerçekten takdir ediyoruz. Müşteri temsilcileri de gayet anlayışlı ilgili ve nazik insanlar.

Peki enpara güvenilir midir? Enpara hesabı çalınabilir mi? Enpara hakkında kullananların şikayetleri var mı? Enpara Güvenilir mi, Enpara Hakkında Yorumlar neler?

Bu konularda hiçbir şekilde tereddüt etmenize gerek yok. Örneğin finansbank ya da ziraat bankası ne kadar güvenilirse yani fiziki şubelerdeki hesaplarınız birikimleriniz vs ne ise enpara.com üzerinde bulunan bilgileriniz yatırımlarınız vs aynı oranda güvenilirdir. Bu durum tüm bankaların internet şubeciliği için geçerlidir.

Enparanın artıları neler? Tavsiye eder misiniz?

kredivakti.com olarak enparanın en çok beğendiğimiz özelliklerinden bir tanesi android mobil hesabınız üzerinden direk kredi çekebilmeniz. Bankaya ya da şubeye gitmeye gerek kalmadan direk başvuru yapıyorsunuz ve eğer kredi puanınız ya kredi skorunuz yeterli ise çekeceğiniz tutar anında hesabınıza yatılıyor. Özellikle ticaret yapanlar ve acil olarak krediye ihtiyacım var diyenler için bulunmaz bir nimet haline geliyor.

Peki enparanın kötü tarafları neler? şikayetler var mı?

Genel olarak enpara kullanıcıları hizmetten memnun ancak son günlerde müşterileri rahatsız eden bir durum enparanın günlük faiz oranı ve aylık mevduat faizi oranlarını 1 puan düşürmesi.  Örneğin 40.000 Tl birikimi olan bir müşteri birikim hesabı ile enpara üzerinden günlük 12 tl civarı bir faiz getirisi elde ediyorken bu rakam yaklaşış 10 tl gibi bir faiz getirisine düştü.

Enpara Güvenilir mi, Enpara Hakkında Yorumlar neler?

Ayrıca enparanın andorid mobil uygulamasının bizce önemli bir eksiği de sisteme girip çıktıktan sonra hemen oturumun kendi kendine kapatılması. Bu şekilde gün içinde çok fazla işlem yapan kullanıcıların vakit kaybına neden oluyor. Dileriz enpara yöneticileri bu soruna bir çözüm bulurlar.

enparanın resmi sitesi: www.finansbank.enpara.com

enpara hakkındaki şikayetlere ise daha güvenilir olması açısında şuradan ulaşabilirsiniz:

https://www.sikayetvar.com/arama/enpara

Hakan Çalışkan

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Finansal Bölümlerden Mezunum Sizlere Ekonomi hakkında güncel bilgiler aktarmaktayım.

Yorum Yap