Kredi Vakti
Banka Maaş Kartım Gelmedi Ne Yapabilirim, Nereyi Aramam Gerekir? – Banka Maas Kartim Gelmedi Ne Yapabilirimn Nereyi Aramam Gerekir

Banka Maaş Kartım Gelmedi Ne Yapabilirim, Nereyi Aramam Gerekir?

Eğer çalışıyorsanız ve maaş kartı çıkarmak için bankaya başvuruda bulunduysanız kartınız en kısa sürede elinize ulaşacaktır. Ancak, banka maaş kartım gelmedi diyorsanız yapabileceğiniz işlemleri sizlere sunacağız. Eğer maaş kartınız elinize ulaşmadıysa kartınız bankanıza iade edilmektedir. O zaman bankanızı arayarak kartınızın tekrardan tarafınıza ulaştırılmasını isteyebilirsiniz.

Banka maaş kartınız elinize geçmediyse bankanızın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Eğer maaş kartı alırken sözleşmesiz aldıysanız ve ev adresinizi verdiyseniz evinizde sizinle aynı soyadı taşıyan biri kartınızı teslim alabilir. Ayrıca, iş adresinizi verdiyseniz müdürünüz veya müdür yardımcınız gibi bir üstünüz kartınızı alabilir.

Fakat, maaş kartı başvurusu yaparken sözleşme yaptıysanız kartı sadece siz alabilirsiniz. Eğer kartınız elinize ulaşmadıysa ve para çekmeniz gerekiyorsa hesap cüzdanınız ile de banka şubesinden para çekebilirsiniz. Eğer Müşteri hizmetleri ile görüştükten sonra bile hala banka kartınız elinize ulaşmadıysa banka şubesine giderek yüz yüze görüşmenizde fayda var.

Hakan Çalışkan

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Finansal Bölümlerden Mezunum Sizlere Ekonomi hakkında güncel bilgiler aktarmaktayım.

1 yorum