Kredi Vakti
Acil Nakit İhtiyacı Sorununa Nasıl Çözüm Bulabilirsiniz – Acil Nakit Ihtiyaci Sorununa Nasil Cozum Bulabilirsiniz

Acil Nakit İhtiyacı Sorununa Nasıl Çözüm Bulabilirsiniz

Acil Nakit İhtiyacım var diyorsanız yazımızı dikkatle okumanızı öneriyoruz. Bütün kanallar kapanınca acil nakit para lazım nerden bulabilirim diye arayışa geçen insanların borç alması için tek seçenek tefecilermiş gibi düşünülmesi büyük yanlıştır. Çünkü tefecilerin tuzağına düşenler kolay kolay iflah olmaz.

Kredi çekenler, borcunu ödeyemeyenler, kredi kartı limitinin sonuna kadar harcama yapıp borcunu zamanında geri ödeyemeyenler ve gecikmiş borcu olanlar, haciz durumuna düşenler, bankaların kara listesine girenler zor durumda kalınca her türlü fırsatı değerlendirmek ister ve tefecilerin tuzağına düşer. Sizler de eğer bankalar le ilişkimiz iyi yürütemediyseniz doğal olarak kredi çekemezsiniz ve nereden borç para bulabilirim diye araştırmaya başlarsınız.

Unutmayınız ki kaynağı belli olmayan çalışma sistemleri ya da tuhaf para sistemleri insanın acziyetinden faydalanarak bütün mal varlığına göz diken gizli güçlerin eline düşer.

Acil Nakit İhtiyacım var, diyenler için çözümler

Düşünmeden ve bilinçsizce bankaların kredi tuzaklarına düşüp savurganca harcama yapan insanların sonu elbette çok iyi değildir. Bu sebeple bu kötü durumlara düşmeden her şeyin en ince ayrıntısına kadar hesap edilerek halledilmesi gerekiyor. Aldığınız kredileri zamanında eksiksiz ve düzenli olarak ödemeniz gerekir.

Eğer borcunuzu zamanında ödemezseniz sonrasında hiçbir resmi kurum size kredi tahsis etmez sonrasındada tefecilerin tuzağına düşersiniz acil nakit para lazım nerden bulabilirim diye kıvranan insanları kurdukları tuzaklara düşüren tefeciler tamamen soyup soğana çevirir. Hatta sonu tehdit, intiharla  bile bitebilir. Bu sebeple asla tefecilerden borç para almayı aklınıza koymayın.

Acil nakit para ihtiyacınızı karşılamak için eşinizden dostunuzdan ailenizden para istemekten çekinmeyin. Gerekirse kullanmadığınız eşyalarınızı satılığa çıkarabilirsiniz. Ayrıca yastık altındaki altın ya da dövizlerinizi bozdurabilirsiniz.

Hakan Çalışkan

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Finansal Bölümlerden Mezunum Sizlere Ekonomi hakkında güncel bilgiler aktarmaktayım.

Yorum Yap